A A A

Pozycjonowanie

Dzięki nam Twoja strona będzie na najwyższych miejscach w wyszukiwarce Google.

Nasze działania pozwolą zaprezentować ofertę Twojej firmy tysiącom osób poszukującym każdego dnia produktów i usług w internecie. Działaniem, które pozwoli na wypromowanie Twojej strony internetowej na najwyższe miejsce w wyszukiwarce Google jest pozycjonowanie. Obecnie około 95% internautów poszukuje informacji, produktów i usług w tej właśnie wyszukiwarce. Pozycjonowanie jest najefektywniejszą formą reklamy, biorąc pod uwagę relacje kosztów i efektów. Tego typu reklama w internecie umożliwi znaczne zwiększenie ruchu na Twojej stronie, a co za tym idzie zwiększenie liczby Twoich klientów i wzrost zysków.

Wysoka pozycja w wyszukiwarce pozwoli w łatwy sposób zapoznać się internautom, Twoim przyszłym klientom z ofertą zawartą na stronie internetowej. Jest to także doskonały sposób budowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Najwyższa pozycja w wyszukiwarce Google pozwoli Ci na skuteczną konkurencję z największymi firmami w Twojej branży.


Do najważniejszych korzyści płynących z pozycjonowania należą:

  • zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej,
  • skierowanie na Twoją stronę internetową osób już zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami,
  • wzrost liczby Twoich klientów,
  • wzrost zysków Twojej firmy,
  • budowa silnego wizerunku Twojej firmy, zwiększenie rozpoznawalności oraz prestiż jaki daje zajęcie najwyższych pozycji w Google,
  • możliwość konkurencji z największymi firmami w branży,
  • niski stosunek kosztów do efektów płynących z pozycjonowania.

Pozycjonując u nas swoją stronę internetową masz także gwarancję iż zapłacisz tylko za te dni, w których Twoja strona internetowa osiągnęła pozycje na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług w zakresie pozycjonowania zapraszamy do przesłania informacji poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt.

Optymalizacja stron

Bardzo ważnym elementem prawidłowego pozycjonowania Twojej strony jest jej optymalizacja.

Nasi eksperci zadbają o bieżące dostosowanie parametrów Twojej strony do zmieniającego się algorytmu wyszukiwarki, wyeliminujemy błędy na Twojej stronie a także dopasujemy elementy graficzne. Prawidłowa optymalizacja witryny pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów pozycjonowania.

Cennik pozycjonowania

Nasza firma podchodzi w indywidualny sposób do każdego z klientów. Równocześnie każde ze słów kluczowych charakteryzuje się zróżnicowaną konkurencją. Jeżeli znasz słowa kluczowe dla których chcesz osiągnąć najwyższe miejsca w wyszukiwarce możesz przesłać je do nas, bezpłatnie wycenimy koszt ich pozycjonowania.

Nasi eksperci wykonają także bezpłatną analizę Twojej strony oraz konkurencji w Twojej branży oferując Ci doradztwo i wybór najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania.

W celu otrzymania bezpłatnej wyceny pozycjonowania zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt.

← Wstecz ↑ Do góry